PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, poslovni objekti stambeno-poslovni objekat, Zlatibor Zlatibor centar

01.10.2024 | Prodaja | Poslovna zgrada

Centar, Zlatibor, Srbija

Prodaje se plac za izgradnju poslovno-stambenog objekta na Zlatiboru Poseduje građevinsku dozvolu i moguće je početi gradnju u kratkom roku. Projekt...

Cena

260 000 € 72,22 €/m²

3D tura

Kvadratura

3600 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Šumaričko jezero

20.03.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Veliki park, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u izgradnji u Kragujevcu na šumaričkom jezeru.    

Cena

150 000 € 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Denino brdo

19.12.2022 | Prodaja | Porodična kuća

Denino brdo, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Denino brdo Kuća se nalazi u naselju Denino brdo na veoma mirnoj lokaciji, u blizini škole, vrtića . Plac je i...

Cena

225 000 € 900 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

Prodaja, kuća kuća u nizu, Kragujevac Mala Vaga

22.12.2022 | Prodaja | Porodična kuća

Mala vaga, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Mala vaga. Dvorište zajedničko. Pogodna za život dve porodice. Sastoji se od podruma, prizemlja, sprata i potkro...

Cena

160 000 € 696 €/m²

3D tura

Kvadratura

230 m²

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Šumarice

29.12.2022 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Kragujevac, Srbija

Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Šumarice. Plac je ravan i pravilnog pravougaonog oblika i izlazi na dve ulice.

Cena

200 000 € 3 912 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

51.13 ar

Izdavanje, stan trosoban, Kragujevac Centar

27.09.2022 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se prazan trosoban stan u Kragujevcu u blizini Saborne crkve. Sastoji se od tri sobe, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila, toaleta, ostave...

Cena

400 € 4,94 €/m²

3D tura

Kvadratura

81 m²