PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Izdavanje, poslovni prostor lokal, Kragujevac Ilićevo

13.07.2023 | Izdavanje | Poslovni prostori

Ilićevo, Kragujevac, Srbija

Izdaje se lokal u Kragujevcu naselje Ilićevo. Struja industrijska trofazna. Lokal poseduje video nadzor i dva ulaza. Minimum zakupa lokala godinu da...

Cena

250 € 3,13 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Vinogradi

19.07.2023 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Vinogradi, Kragujevac, Srbija

Prodaje se više građevinskih parcela u Kragujevcu - naselje Vinigradi. Placevi se mogu kupovati pojedinačno ili grupno u paketu zbog svoje povezanost...

Cena

26 000 € 5 200 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

5 ar

Izdavanje, poslovni prostor višenamenski, Kragujevac Vinogradi

19.04.2023 | Izdavanje | Poslovni prostori

Vinogradi, Kragujevac, Srbija

Izdaje se poslovni prostor u Kragujevcu naselje Vinogradi.  Minimum izdavanja prostora tri godine.

Cena

500 € 1,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

350 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Ilina voda

13.04.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Ilićevo, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Košutnjački Vis Upotrebna dozvola, odmah useljiva.

Cena

160 000 € 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

240 m²

Izdavanje, zemljište za poslovni objekat, Kragujevac Korićani

01.10.2024 | Izdavanje | Građevinska zemljišta

Korićani, Kragujevac, Srbija

Izdaje se plac u Kragujevcu - naselje Korićani Pogodan za poslovanje. Na placu postoji objekat u površini od 100 m2 koji se može preurediti za razne...

Cena

500 € 16,67 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

30 ar

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Vinogradi

15.03.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Vinogradi, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Vinogradi. Kuća se nalazi u mirnom delu grada i sastoji se od prizemlja (hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijo...

Cena

206 000 € 1 471 €/m²

3D tura

Kvadratura

140 m²