PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, stan petosoban, Kragujevac Centar

15.10.2019 | Prodaja | Petosoban+ stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Centar

Cena

370 000 € 2 467 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Cerovac

05.11.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u okolini Kragujevca u selu Cerovac. Kuća je pogodna za život dve porodice. Poseduje veliki plac pravilnog oblika koji omogućava oba...

Cena

70 000 € 636 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Prodaja, poslovni prostor kancelarijski prostor, Kragujevac Centar

08.08.2019 | Prodaja | Kancelarije

Centar, Kragujevac, Srbija

Nalazi se u strogom centru grada. U pitanju je salonski stan - visina plafona 3,5 m. Poseduje podrum od 40 m2 + tavanski prostor od 85 m2 koji ima vel...

Cena

120 000 € 1 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Desimirovac

10.07.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Desimirovac, Srbija

Prodaje se poslovno stambeni objekat u Kragujevcu - naselje Desimirovac  

Cena

170 000 € 378 €/m²

3D tura

Kvadratura

450 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Zvezda

23.04.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Zvezda, Kragujevac, Srbija

Može dogovor za cenu.

Cena

160 000 € 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

400 m²

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Jovanovac

23.04.2019 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Kragujevac, Srbija

Plac na prodaju u Jovanovcu. Pogodan za gradnju kuće ili poslovnog prostora. Nalazi se pored glavnog asfaltnog puta.

Cena

42 000 € 2 545 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

16.5 ar