PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Izdavanje, kuća samostalna kuća, Kragujevac Čumić

13.03.2025 | Izdavanje | Porodična kuća

Čumić, Srbija

Izdaje se nova moderna kuća u Kragujevcu - selo Čumić. Kuća je izgrađena 2023. godine, sastoji se od prizemlja i sprata kao i stojećom saunom površin...

Cena

750 € 5 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Izdavanje, poslovni prostor lokal, Kragujevac Veliki park

17.10.2024 | Izdavanje | Poslovni prostori

Veliki park, Kragujevac, Srbija

Izdaje se poslovni prostor u Kragujevcu - naselje Veliki Park POGODAN ZA SVE VRSTE DELATNOSTI Prostor je slobodan od 01.08.2026. godine.

Cena

3 000 € 13,04 €/m²

3D tura

Kvadratura

230 m²

Izdavanje, stan jednoiposoban, Kragujevac Bubanj

26.07.2024 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bubanj, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Novi Bubanj. Minimalan period stanovanja je 6 meseci i obavezan je depozit!

Cena

420 € 9,55 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Izdavanje, stan jednosoban, Kragujevac Centar

08.07.2024 | Izdavanje | Jednosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se kompletno renoviran stan u Kragujevcu naselje Centar. Stan je po strukturi jednosoban i sastoji se od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, p...

Cena

300 € 7,69 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²

Izdavanje, stan jednoiposoban, Kragujevac Centar

28.06.2024 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje strogi Centar. Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. Uz stan može da se obezbedi dodatno parking mesto...

Cena

280 € 6,22 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Izdavanje, stan dvosoban, Kragujevac Vašarište

12.09.2023 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu naselje Vašarište. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kuhinje, hodnika, terase i kupatila. Blizina srednjih škola i fa...

Cena

250 € 6,58 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²