PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Izdavanje, stan dvosoban, Kragujevac Aerodrom

25.05.2023 | Izdavanje | Dvosoban stan

Aerodrom, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u novogradnji u Kragujevcu - naselje Aerodrom. Stan ima dve odvojene sobe (pogodan za dva studenta) i manju kuhinju sa trpezarijom. U...

Cena

300 € 7,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Izdavanje, poslovni prostor kancelarijski prostor, Kragujevac Centar

18.01.2023 | Izdavanje | Kancelarije

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se poslovni prostor u Kragujevcu - naselje Centar Prostor je kompletno renoviran, grejanje na inverter klime. Prostor poseduje veoma uređenu b...

Cena

600 € 7,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Izdavanje, stan dvoiposoban, Kragujevac Centar

27.12.2022 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se u stan Kragujevcu - naselje Centar. Slobodan je od 15.05.2024. godine.

Cena

400 € 6,90 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Erdeč

12.10.2022 | Prodaja | Porodična kuća

Erdeč, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Erdeč. Sastoji se od tri nezavisne celine povezane unutrašnjanim stepenicama.

Cena

185 500 € 687 €/m²

3D tura

Kvadratura

270 m²

Izdavanje, stan jednosoban, Kragujevac Centar

18.04.2022 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Centar. U stanu nema televizor.

Cena

270 € 7,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²

Izdavanje, stan jednosoban, Kragujevac Bubanj

29.01.2022 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bubanj, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika i kupatila. Minimalni zakup st...

Cena

220 € 7,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²