PERMETI NEKRETNINE

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 156
Poslovni telefon: 060 06 54 005
Mobilni telefon: 060 60 64 005

Samo sa 3D turom

Garsonjera u Durlanu

29.04.2026 | Prodaja | Garsonjera

Durlan, Niš, Srbija

<p>Prodaje se funkcionalna garsonjera povr&scaron;ine 27 m&sup2;, sme&scaron;tena u prizemlju stambene zgrade u Durlanu, u blizini O&Scaron; &bdquo;Če...

Cena

42 000 € 1 556 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Jednoiposoban stan kod Doma vojske

29.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Niš, Srbija

<p>Prodaje se jednoiposoban stan povr&scaron;ine 52 m&sup2;, sme&scaron;ten na drugom spratu zgrade sa liftom, u mirnoj ulici u centru, u blizini Doma...

Cena

124 800 € 2 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Trosoban poslovni objekat na Paliluli

29.04.2026 | Izdavanje | Kancelarije

Palilula, Niš, Srbija

<p>Izdaje se prostran stan ukupne povr&scaron;ine 160 m&sup2;, sa dodatnom terasom od 55 m&sup2;, sme&scaron;ten na petom spratu u delu Palilule kod r...

Cena

1 000 € 6,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

Trosoban stan na Paliluli

29.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Palilula, Niš, Srbija

Cena

600 € 3,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

Jednoiposoban stan na Panteleju

29.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

<p>Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan povr&scaron;ine 52 m&sup2;, sme&scaron;ten na trećem spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu op&scaron;tin...

Cena

450 € 8,65 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Nov dvoiposoban stan na Panteleju

29.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

<p>Prodaje se komforan dvoiposoban stan povr&scaron;ine 70 m&sup2;, sme&scaron;ten na petom spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu op&scaron;tine Pant...

Cena

160 000 € 2 286 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²