PERMETI NEKRETNINE

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 156
Poslovni telefon: 060 06 54 005
Mobilni telefon: 060 60 64 005

Samo sa 3D turom

Moderno opremljen stan u centru Niša

28.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Niš, Srbija

<p>​Tražite prostor u centru, ali bez gradske buke? Ovaj dvoiposoban stan na Obilićevom vencu nudi savr&scaron;en balans između urbanog života i potpu...

Cena

600 € 6 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

INVESTICIONI POTENCIJAL Niš Palilula– Kuća sa građevinskom dozvolom i materijalom

27.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Palilula, Niš, Srbija

<p>Prodaje se objekat u sivoj fazi (grubi radovi) sa izuzetnim potencijalom za porodično stanovanje ili pretvaranje u manju stambenu zgradu.</p> <p>​...

Cena

200 000 € 1 087 €/m²

3D tura

Kvadratura

184 m²

Nov luksuzan stan sa garažnim mestom – centar / Čair

22.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Niš, Srbija

<p>​Izdaje se potpuno nov, neuseljavan stan povr&scaron;ine 57 m&sup2;, sme&scaron;ten u mirnoj i povučenoj ulici na prestižnom potezu između Centra i...

Cena

550 € 9,65 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Moderan poslovni prostor u centru, kod Čaira

19.03.2026 | Izdavanje | Kancelarije

Centar, Niš, Srbija

<p>​Izdaje se potpuno nov, neuseljavan prostor u savremenoj zgradi sa liftom. Dizajniran sa stilom i opremljen vrhunskim materijalima, ovaj prostor pr...

Cena

650 € 9,70 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

Ekološka vikend kuća sa voćnjakom, Gabrovac, Niš

19.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Palilula, Niš, Srbija

<p>Na prodaju autentična, ekolo&scaron;ki građena vikend kuća u mirnom okruženju naselja Gabrovac. Idealna prilika za one koji traže zdrav ambijent, m...

Cena

50 000 € 1 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Dvoiposoban stan kod Dušanovog bazara

12.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Niš, Srbija

<p>Izdaje se funkcionalan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini TC Du&scaron;anov bazar. Stan se nalazi na desetom spratu sta...

Cena

370 € --- €/m²

3D tura

Kvadratura

0 m²