PERMETI NEKRETNINE

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 156
Poslovni telefon: 060 06 54 005
Mobilni telefon: 060 60 64 005

Samo sa 3D turom

Dvoiposoban stan na Bubnju (dve etaže)

24.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Palilula, Niš, Srbija

<p>Tražite dom koji nudi vi&scaron;e od običnog kvadrata? Na prodaju je stan koji spaja udobnost prvog sprata sa ogromnim potencijalom potkrovlja, uz...

Cena

57 000 € 950 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Trosoban nov stan sa garažom – Pantelej

22.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

<p>Izdaje se moderan, trosoban stan na trećem spratu nove zgrade sa liftom. Stan je do sada neuseljavan, &scaron;to budućem zakupcu garantuje potpuno...

Cena

550 € 7,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Dvoiposoban stan kod Vojne bolnice

22.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Medijana, Niš, Srbija

<p>​Izdaje se kompletno opremljen dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Ni&scaron;u, u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Stan je fun...

Cena

500 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Porodična kuća kod Doma zdravlja

19.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

<p>Na prodaju je izuzetno funkcionalna kuća na odličnoj lokaciji, koja nudi savr&scaron;en balans između porodičnog života i investicionog potencijala...

Cena

240 000 € 1 200 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Trosoban dupleks stan u centru Niša

16.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar, Niš, Srbija

<p>U srcu Ni&scaron;a, u blizini Filozofskog fakulteta, nalazi se moderan trosoban dupleks stan (na dva nivoa) koji ne nudi samo kvadrate, već stil ži...

Cena

250 000 € 1 894 €/m²

3D tura

Kvadratura

132 m²

Dvosoban stan sa panoramskim pogledom na Bulevaru Nemanjića

14.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

<p>​Agencija Permeti nudi dvosoban stan na XIV spratu (zgrada sa tri lifta), na lokaciji Bulevar Nemanjića. Stan je u zavr&scaron;noj fazi kompletnog...

Cena

129 000 € 2 150 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²