PROPERA NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1801

Samo sa 3D turom

NOVO Dvoiposoban na Margeru

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Medijana, Niš, Srbija

<p>Izdaje se dvoiposoban stan, ukupne povr&scaron;ine 55 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće so...

Cena

350 € 6,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

LUX Dvoiposoban na Panteleju PET FRIENDLY

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

<p>Izdaje se dvoiposoban stan, ukupne povr&scaron;ine 60 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće so...

Cena

380 € 6,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

LUX Jednoiposoban na Panteleju

13.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

<p>Izdaje se jednoiposoban stan, ukupne povr&scaron;ine 52 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe...

Cena

450 € 8,65 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

LUX Dvoiposoban kod Delte

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Medijana, Niš, Srbija

<p>Izdaje se dvoiposoban stan, ukupne povr&scaron;ine 64 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće so...

Cena

650 € 10,16 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

NOVO Garsonjera na Paliluli

13.05.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Palilula, Niš, Srbija

<p>Izdaje se garsonjera, ukupne povr&scaron;ine 27 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase.</...

Cena

180 € 6,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

NOVO Trosoban kod Narodnog pozorišta

24.05.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Medijana, Niš, Srbija

<p>Izdaje se trosoban stan, ukupne povr&scaron;ine 68 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve&nbsp;spavaće so...

Cena

450 € 6,62 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²