Mala vaga, Kragujevac, Srbija
Cena
42 000 € 1 826 €/m²
Kvadratura
23 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
38 000 € 2 111 €/m²
Kvadratura
18 m²
Vašarište, Kragujevac, Srbija
Cena
50 000 € 2 174 €/m²
Kvadratura
23 m²
Bubanj, Kragujevac, Srbija
Cena
46 350 € 1 717 €/m²
Kvadratura
27 m²
Sokobanja, Srbija
Cena
37 000 € 1 213 €/m²
Površina zemljišta
30.5 ar
Beograd na vodi, Beograd, Srbija
Cena
30 000 € 2 500 €/m²
Kvadratura
12 m²
Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija
Cena
25 000 € 2 083 €/m²
Kvadratura
12 m²
Aerodrom, Kragujevac, Srbija
Cena
44 500 € 5 000 €/m²
Površina zemljišta
8.9 ar
Petrovac na Mlavi, Srbija
Cena
28 000 € 275 €/m²
Površina zemljišta
101.85 ar
Pančevo, Srbija
Cena
35 000 € 1 606 €/m²
Površina zemljišta
21.8 ar
Kovin, Srbija
Cena
45 000 € 726 €/m²
Kvadratura
62 m²