Novogradnja, garaža

79 oglasa

Samo sa 3D turom

* ALTERRA VERSA - SMART HOME! * 153 m2 + 115 m2

05.01.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

<p>Zamislite mir privatne kuće, a komfor luksuznog stana. U &bdquo;Alterra Versa&ldquo; &ndash; urbanoj vili u Danijelovoj 10 sa svega četiri stambene...

Cena

2 295 €/m² 615 000 EUR

3D tura

Kvadratura

268 m²

* ALTERRA VERSA - SMART HOME! * 78 m2

05.01.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

<p>U &bdquo;Alterra Versa&ldquo; objektu ne kupujete samo kvadrate &mdash; kupujete <strong>pametan, tih i organizovan život</strong>.</p> <p><br />...

Cena

3 295 €/m² 257 000 EUR

3D tura

Kvadratura

78 m²

* ALTERRA VERSA - SMART HOME! * 71 m2

05.01.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

<p>U &bdquo;Alterra Versa&ldquo; ne kupujete samo kvadrate &mdash; kupujete <strong>pametan način življenja</strong>.</p> <p><br /> Ovaj <strong>tros...

Cena

3 310 €/m² 235 000 EUR

3D tura

Kvadratura

71 m²

Trosoban stan – 68.64 m² – Asta Residence, Medak padina

23.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U ponudi je <strong>prostran trosoban stan površine 68.64 m²</strong>, idealan za porodičan život ili za sve koji žele više prostora, udobnosti i k...

Cena

36,42 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

68.64 m²

Na prodaju stan 77.48 m² – Asta Residence, Medak padina

22.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>Predstavljamo vam prostran i funkcionalan <strong>četvorosoban stan</strong> površine <strong>77.48 m²</strong>, smešten u modernom <strong>Asta Re...

Cena

32,27 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

77.48 m²

Dvosoban stan – 48.23 m² – Asta Residence, Medak padina

23.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>Predstavljamo vam <strong>funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan</strong> površine <strong>48.23 m²</strong>, savršen za miran gradski ži...

Cena

51,83 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

48.23 m²

Požarevačka 30

16.10.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>https://www.home4you.rs/pozarevacka-30.html</p> <p>&nbsp;</p> <p>Izdavanje stana u prizemlju, kvadrature 130m2, uz pripadajuće dvori&scaron;te od...

Cena

22,31 €/m² 2 900 EUR

3D tura

Kvadratura

130 m²

Požarevačka 30

16.10.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>https://www.home4you.rs/pozarevacka-30.html</p> <p>&nbsp;</p> <p>Izdavanje stana na 1. spratu, kvadrature 150m2.</p> <p>Cena na mesečnom nivou 3...

Cena

22 €/m² 3 300 EUR

3D tura

Kvadratura

150 m²

Požarevačka 30

16.10.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>https://www.home4you.rs/pozarevacka-30.html</p> <p>&nbsp;</p> <p>Izdavanje stana na 2. spratu, kvadrature 150m2.</p> <p>Cena na mesečnom nivou 3...

Cena

22 €/m² 3 300 EUR

3D tura

Kvadratura

150 m²

Požarevačka 30

16.10.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>https://www.home4you.rs/pozarevacka-30.html</p> <p>&nbsp;</p> <p>Izdavanje stana na 3. spratu, kvadrature 150m2.&nbsp;Kuhinje su opremljene sa ug...

Cena

19,33 €/m² 2 900 EUR

3D tura

Kvadratura

150 m²