Novogradnja, garaža

79 oglasa

Samo sa 3D turom

Požarevačka 30 - povučeni sprat

16.10.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>https://www.home4you.rs/pozarevacka-30.html</p> <p>&nbsp;</p> <p>Izdavanje stana na povučenom spratu, kvadrature 150m2 + 165m2 krovne terase izna...

Cena

22 €/m² 3 300 EUR

3D tura

Kvadratura

150 m²

Dvosoban stan – 48.38 m² – Asta Residence, Medak padina

24.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p><strong>Asta Residence</strong>, Medak padina – Zvezdara<br> <strong>Savršen balans funkcionalnosti i udobnosti</strong></p> <p>U ponudi je <strong...

Cena

51,67 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

48.38 m²

🏡 Dvosoban stan 50.37 m² – Asta Residence, Medak padina

24.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p><strong>Asta Residence</strong>, Medak padina – Zvezdara<br> <strong>Kompaktan, funkcionalan i idealan za savremen život</strong></p> <p>U ponudi j...

Cena

49,63 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

50.37 m²

Dvosoban stan – 47.60 m² – Asta Residence, Medak padina

23.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U prodaji je <strong>funkcionalan dvosoban stan površine 47.60 m²</strong>, idealan za parove, samce ili kao pametna investicija. Smešten je u okvi...

Cena

52,52 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

47.6 m²

Na prodaju stan 77.58 m² – Asta Residence, Medak padina

22.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>Predstavljamo vam prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 77.48 m², smešten u modernom Asta Residence kompleksu na Medak padini – jednom...

Cena

32,22 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

77.58 m²

Na prodaju funkcionalan porodični stan – Asta Residence, Medak padina, Zvezdara

22.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U ponudi je atraktivan stan sa odličnim rasporedom prostorija, smešten u <strong>Asta Residence kompleksu</strong> – savremenom stambenom zdanju ko...

Cena

33,06 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

75.63 m²

Moderna garsonjera – Asta Residence, Medak padina

22.09.2025 | Prodaja | Garsonjera

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U ponudi je <strong>funkcionalna garsonjera</strong> u okviru savremenog kompleksa <strong>Asta Residence</strong>, idealna za jednu osobu, par ili...

Cena

77,28 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

32.35 m²

Jednoiposoban stan 54.59 m² – Svetozara Miletića 44, Pančevo

25.08.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

<p>Na odličnoj lokaciji u ulici Svetozara Miletića 44, u modernom stambenom kompleksu, u ponudi je prostran jednoiposoban stan ukupne povr&scaron;ine...

Cena

2 000 €/m² 109 180 EUR

3D tura

Kvadratura

54.59 m²

Jednoiposoban stan 45,90 m² – Svetozara Miletića 44, Pančevo

25.08.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

<p>U ponudi je moderno koncipiran jednoiposoban <strong>stan povr&scaron;ine 45,90 m&sup2;</strong>, koji se nalazi na trećem spratu kvalitetno građen...

Cena

2 100 €/m² 96 390 EUR

3D tura

Kvadratura

45.9 m²

Dvoiposoban stan – Svetozara Miletića 44, Pančevo | 66,76 m²

25.08.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

<p>Predstavljamo vam funkcionalan i svetao dvoiposoban stan povr&scaron;ine 66,76 m&sup2;, sme&scaron;ten na trećem spratu modernog vi&scaron;eporodič...

Cena

1 950 €/m² 130 182 EUR

3D tura

Kvadratura

66.76 m²