Novogradnja, optička mreža

77 oglasa

Samo sa 3D turom

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p><strong>Moderan stan. Pouzdana gradnja. Odlična lokacija.</strong></p> <p><strong>Požurite, 3 stana su već rezervisana! ⏳</strong></p> <p>Ako tra...

Cena

3 500 €/m² 159 850 EUR

3D tura

Kvadratura

45.67 m²

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Cena

2 990 €/m² 183 500 EUR

3D tura

Kvadratura

61.38 m²

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Cena

2 999 €/m² 228 000 EUR

3D tura

Kvadratura

76.03 m²

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Cena

3 200 €/m² 158 912 EUR

3D tura

Kvadratura

49.66 m²

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Cena

2 621 €/m² 210 500 EUR

3D tura

Kvadratura

80.31 m²

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Cena

3 300 €/m² 182 850 EUR

3D tura

Kvadratura

55.41 m²

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Cena

3 300 €/m² 236 480 EUR

3D tura

Kvadratura

71.66 m²

Četvorosoban 80m2 Novogradnja Povrat PDV-a West Garden Residence

04.12.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

<p>Tip stana sa 3 odovojene spavaće sobe (80 - 94m2) nalaze&nbsp;se u svih 5 lamela&nbsp;&nbsp;A,B,C,D i E od I do VIII sprata. Označen zelenom bojom...

Cena

2 400 €/m² 192 000 EUR

3D tura

Kvadratura

80 m²

Trosoban 56m2 Novogradnja Povrat PDV-a West Garden Residence

04.12.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

<p>Tip stana sa 2 odovojene spavaće sobe (56&nbsp;- 63m2) nalaze&nbsp;se u 4&nbsp;lamele&nbsp; B,C,D i E od I do VIII sprata. Označen plavom bojom na...

Cena

2 500 €/m² 140 000 EUR

3D tura

Kvadratura

56 m²

Dvosoban 41m2 Novogradnja Povrat PDV-a West Garden Residence

04.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

<p>Tip stana sa 1 odovojenom&nbsp;spavaćom&nbsp;sobom&nbsp;(40&nbsp;- 50m2) nalazi&nbsp;se u svih 5 lamela&nbsp;&nbsp;A,B,C,D i E od I do VIII sprata....

Cena

2 700 €/m² 110 700 EUR

3D tura

Kvadratura

41 m²