Lagator, Loznica, Srbija
<p>Na prodaju stanovi u izgradnji u zgradi na Lagatoru ulica Marka Radulovića 13 , garsonjere, jednosobni, dvosobni, dvoiposobni,trosibni&n...
Cena
--- €/m² Cena na upit
Kvadratura
64 m²
Autokomanda, Beograd, Srbija
<p>Zamislite mir privatne kuće, a komfor luksuznog stana. U „Alterra Versa“ – urbanoj vili u Danijelovoj 10 sa svega četiri stambene...
Cena
2 295 €/m² 615 000 EUR
Kvadratura
268 m²
Autokomanda, Beograd, Srbija
<p>U „Alterra Versa“ objektu ne kupujete samo kvadrate — kupujete <strong>pametan, tih i organizovan život</strong>.</p> <p><br />...
Cena
3 295 €/m² 257 000 EUR
Kvadratura
78 m²
Voždovac, Beograd, Srbija
<p>U „Alterra Versa“ ne kupujete samo kvadrate — kupujete <strong>pametan način življenja</strong>.</p> <p><br /> Ovaj <strong>tros...
Cena
3 310 €/m² 235 000 EUR
Kvadratura
71 m²
Centar, Pančevo, Srbija
<p>Na odličnoj lokaciji u ulici Svetozara Miletića 44, u modernom stambenom kompleksu, u ponudi je prostran jednoiposoban stan ukupne površine...
Cena
2 000 €/m² 109 180 EUR
Kvadratura
54.59 m²
Zvezdara, Beograd, Srbija
<p>Nova atraktivna višespratnica na Zvezdari, smeštena u mirnoj ulici porodičnog stanovanja Preševska 45. Novi stambeno-poslovni...
Cena
3 300 €/m² 212 652 EUR
Kvadratura
64.44 m²
Savski venac, Beograd, Srbija
<p>Nova atraktivna višespratnica na Savskom vencu, smeštena u rezidencijalnom i mirnom kvartu u Humskoj ulici, bez mnogo saobraćaja i gr...
Cena
4 675 €/m² 425 705 EUR
Kvadratura
91.06 m²
Savski venac, Beograd, Srbija
Cena
4 950 €/m² 332 392 EUR
Kvadratura
67.15 m²
Savski venac, Beograd, Srbija
Cena
4 675 €/m² 343 893 EUR
Kvadratura
73.56 m²
Savski venac, Beograd, Srbija
Cena
4 950 €/m² 314 325 EUR
Kvadratura
63.5 m²