AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdavanje stana, Vračar Neimar, odmah useljiv, pet friendly

14.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Neimar, Beograd, Srbija

Izdaje se savremeno uređen i kompletno opremljen stan površine 41 m² sa terasom, smešten u jednom od najtraženijih delova Vračara – Neimaru. Stan odl...

Cena

700 € 17,07 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

Izdaje se odmah useljiv stan – Savski venac, Admirala Geprata

14.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Savski venac, Beograd, Srbija

Izdaje se potpuno renoviran, kompletno namešten i odmah useljiv stan površine 35m², na odličnoj lokaciji – Admirala Geprata, Savski venac. Stan posed...

Cena

600 € 17,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Jednoiposoban stan na Obilicevom vencu - Pesacka zona

14.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Obilićev venac, Beograd, Srbija

Jednoiposoban stan od 40m² na odličnoj lokaciji u samom centru grada, na Obilićevom vencu, u pešačkoj zoni. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji...

Cena

800 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Dvosoban stan na Lekinom brdu

14.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Moderan i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu. Stan je kompletno moderno sređen, veoma svetao i prijatnog rasporeda, ideal...

Cena

750 € 14,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Dvosoban stan na Vozdovcu

30.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kumodraž II, Beograd, Srbija

Ovaj stan površine 54m² nalazi se na visokom prizemlju zgrade u neposrednoj blizini ulici Vojvode Stepe, na opštini Voždovac. Lokacija je izuzetno pog...

Cena

450 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

EKSKLUZIVA Slavija / Kralja Milutina – poslovni prostor visoke klase, 261 m² + 22 m²

12.05.2026 | Prodaja | Komercijalni prostori

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija u centru Beograda, u ulici Kralja Milutina, nadomak Slavije, prodaje se reprezentativan i izuzet...

Cena

950 000 € 3 357 €/m²

3D tura

Kvadratura

283 m²