AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdavanje dvosobnog stana, namesten, Bulevar Kralja Aleksandra, Zvezdara, useljiv odmah

12.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bulevar Kr. Aleksandra, Beograd, Srbija

Izdaje se kvalitetan dvosoban stan površine 50 m², na Bulevaru kralja Aleksandra, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja. Nekretnina se nalazi u...

Cena

500 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Resavska

12.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Ovaj prostrani trosoban stan, smešten na drugom spratu predstavlja idealan izbor za one koji traže udoban život u jednoj od najatraktivnijih beogradsk...

Cena

800 € 10,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Kajmakčalanska

12.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Izdaje se luksuzno namešten stan na Vračaru. U nepostednoj blizini stana nalaze se saloni, prodavnice, restorani, kafići, sportski i kulturni centri,...

Cena

600 € 15 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Adaptabilan dvosoban stan u Bloku 63

08.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 63, Beograd, Srbija

Ovaj dvosoban stan, smešten u atraktivnom Bloku 63 na Novom Beogradu, pruža savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti. Starogradnja donosi pose...

Cena

193 000 € 3 328 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Izdavanje – Palilula, Stanoja Glavaša, kompletno opremljen stan, useljiv odmah

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Palilula, Beograd, Srbija

U ponudi je izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan od 50 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Palilula, u blizini 27. marta i s...

Cena

500 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Izdavanje,poslovni prostor u Vuka Karadzica,Obilicev venac

12.03.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Obilićev venac, Beograd, Srbija

Izdaje se izuzetno kvalitetan poslovni prostor ukupne povrsine 241m2, koji se nalazi na jednoj od najprestiznijih lokacija u Beogradu, na Obilicevom v...

Cena

3 500 € 14,52 €/m²

3D tura

Kvadratura

241 m²