AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdavanje,poslovni prostor u Vuka Karadzica,Obilicev venac

12.03.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Obilićev venac, Beograd, Srbija

Izdaje se izuzetno kvalitetan poslovni prostor ukupne povrsine 241m2, koji se nalazi na jednoj od najprestiznijih lokacija u Beogradu, na Obilicevom v...

Cena

3 500 € 14,52 €/m²

3D tura

Kvadratura

241 m²

Prodaja dvosobnog uknjiženog stana na Lekinom Brdu

02.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Stan se nalazi u kompleksu Merin Hill, pre pet godina je useljen i poseduje kondominijum, sa portirom i celodnevnim video-nadzorom. Sastoji se od ulaz...

Cena

234 000 € 4 875 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Dvosoban stan u Vojvode Šupljikca,Vračar

27.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Stan se nalazi se na drugom spratu po strukturi je dvosoban, površine 40 m²,odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostora, koji se sastoji od ulaznog...

Cena

750 € 18,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Izdavanje dvosobnog stana sa parking mestom na Zvezdari

06.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Cvetkova pijaca, Beograd, Srbija

Na odličnoj lokaciji na Zvezdari izdaje se funkcionalan i svetao stan, sa uključenim parking mestom u cenu. Stan je odmah useljiv i idealan za komfo...

Cena

600 € 12,77 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Izdaje se lokal na Dušanovcu

20.02.2026 | Izdavanje | Komercijalni prostori

Dušanovac, Beograd, Srbija

Izdaje se lokal-poslovni prostor na Dušanovcu, pored Dušanovčke pijace 600 m2, podeljen na dva nivoa. Poseduje magacinski prostor, prodajni prostor, d...

Cena

3 000 € 5 €/m²

3D tura

Kvadratura

600 m²

Luksuzna kuća sa bazenom- Stari Banovci na 200 m od Dunava – veliki plac, zona buduće marine

13.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Stari Banovci, Stara Pazova, Srbija

Ekskluzivna porodična kuća sa bazenom nadomak Dunava – u zoni buduće marine Na samo 20 km od centra Beograda, u mirnom i prelepom okruženju, nalazi s...

Cena

420 000 € 1 228 €/m²

3D tura

Kvadratura

342 m²