AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Odlican poslovni prostor kod Tasmajdana

06.01.2026 | Izdavanje | Komercijalni prostori

Tašmajdan, Beograd, Srbija

Predstavljamo poslovni prostor u blizini Tasmajdana, Central Gardena i Palilulske pijace u kvalitetnoj i cenjenoj gradnji od fasadne cigle iz 70tih go...

Cena

2 800 € 13,53 €/m²

3D tura

Kvadratura

207 m²

Cetvorosoban stan u centru

21.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Na izvanrednoj lokaciji u samom centru Beograda, nalazi se prostran četvorosoban stan površine 114m², smešten na četvrtom spratu. Ova nekretnina pruža...

Cena

350 000 € 3 070 €/m²

3D tura

Kvadratura

114 m²

Luksuzno renoviran stan na Vracaru

28.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

U najlepšem, avenijskom delu Krunske ulice, u srcu Vračara, nalazi se ova prestižna i elegantna nekretnina. Smešten u kvalitetnoj zgradi građenoj pede...

Cena

510 000 € 5 543 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Izdavanje,troiposaban stan u Balkanskoj ulici

18.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

Izdaje se troiposoban stan ,pogodan i kao poslovni prostor u centru Brograda u Balkanskoj ulici. 100m2,nalazi se na drugom od ukupno sest spratova zgr...

Cena

1 000 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Trosoban stan u srcu Starog grada

04.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Bor, Srbija

Prodajemo trosoban stan srcu Starog grada, sa prelepom terasom, u jednoj od najlepših ulica, Zmaja od Noćaja. Na ovakvim izuzetnim lokacijama se retk...

Cena

375 000 € 4 747 €/m²

3D tura

Kvadratura

79 m²

Komforan stan sa 3 garazna mesta na Crvenom krstu

03.03.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

U srcu Vračara, na prestižnoj lokaciji Crveni Krst, nalazi se prostran petosoban stan površine 151 m², smešten na poslednjem, petom spratu modernog st...

Cena

600 000 € 3 974 €/m²

3D tura

Kvadratura

151 m²