AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Jednoiposoban stan kod Vukovog spomenika

16.04.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Slavujev venac, Beograd, Srbija

Izdaje se kompletno opremljen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je funkcionalan i moderno uređen, spreman za useljenje...

Cena

450 € 11,84 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Prodajemo kuću, Zemun, 34m²

19.08.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Zemun (13. maj), Beograd, Srbija

Na odlicnoj lokaciji u Zemunu, Novogradskoj ulici, prodajemo ovu lepu, kompletno renoviranu kucu koja ne zahteva nikakava dodatna ulaganja. Nalazi se...

Cena

95 000 € 2 794 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Premium 4.0 stan, BW Bonaca

04.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd i prost...

Cena

789 888 € 5 563 €/m²

3D tura

Kvadratura

142 m²

Prodajemo kopletno renoviran dvosoban stan, 73m, Blok 63

19.01.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 63, Beograd, Srbija

Jedinstvena prilika kupovine komfornog, renoviranog dvosobnog stana na odlicnoj novobeogradskoj lokaciji u Bloku 63. Stan je kompletno renoviran, uz k...

Cena

281 500 € 3 856 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²

Zvezdara – moderan stan + garaža,183.600 €

05.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

U mirnom i atraktivnom delu opštine Zvezdara, u blizini Zvezdarska šuma, prodaje se moderan i luksuzno uređen stan u novogradnji iz 2021. godine. Sta...

Cena

183 600 € 4 832 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Nov, komforan stan na odlicnoj lokaciji

02.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Na trećem spratu savremene zgrade iz 2021. godine, nalazi se prostran trosoban stan površine 92 m², smešten na Autokomandi, na opštini Voždovac. Ova...

Cena

322 000 € 3 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²