AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdavanje,troiposaban stan u Balkanskoj ulici

18.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

Izdaje se troiposoban stan ,pogodan i kao poslovni prostor u centru Brograda u Balkanskoj ulici. 100m2,nalazi se na drugom od ukupno sest spratova zgr...

Cena

1 000 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Sakura Park kompletno opremljen dvosoban stan

07.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 5, Beograd, Srbija

U okviru prestižnog kompleksa Sakura Park, koji predstavlja sinonim za moderan i udoban način života na Novom Beogradu, nudimo vam izuzetan dvosoban s...

Cena

225 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Trosoban stan u srcu Starog grada

04.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Bor, Srbija

Prodajemo trosoban stan srcu Starog grada, sa prelepom terasom, u jednoj od najlepših ulica, Zmaja od Noćaja. Na ovakvim izuzetnim lokacijama se retk...

Cena

375 000 € 4 747 €/m²

3D tura

Kvadratura

79 m²

Komforan, svetao stan na Vozdovcu

24.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Braće Jerković, Beograd, Srbija

Ova dvoiposobna nekretnina, smeštena na devetom spratu zgrade iz 1977. godine, nudi savršen spoj komfora i funkcionalnosti na atraktivnoj lokaciji u n...

Cena

199 980 € 2 631 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Odlican stan u blizini Save

30.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 70a, Beograd, Srbija

U srcu bloka 70 A nalazi se dvosoban stan površine 61m² koji predstavlja idealnu priliku za one koji traže udoban i funkcionalan životni prostor. Smeš...

Cena

232 000 € 3 803 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²

Prodajemo petosoban stan, Vozdovac, 127m²

07.03.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Voždovac, Beograd, Srbija

U najlepsem i najmirnijem delu <a href= https://www.nekretnineobradovic.rs/stan-beograd-realestate/pretraga/pretraga.php?action=pretraga vrsta=Prodaja...

Cena

350 000 € 2 756 €/m²

3D tura

Kvadratura

127 m²