AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo četvorosoban stan, Beograd Na Vodi, 145m²

26.08.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd i prostra...

Cena

747 888 € 5 158 €/m²

3D tura

Kvadratura

145 m²

Prodajemo jednosoban stan, Autokomanda, 41m²

21.07.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma brzo...

Cena

177 990 € 4 341 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

Prodajemo četvorosoban stan, Autokomanda, 125m²

21.07.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Cena

570 999 € 4 568 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²

Prodajemo jednosoban stan, Brace Jerkovic, 49m²

16.07.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Braće Jerković, Beograd, Srbija

U ponudi je prostran i funkcionalan jednosoban stan, merene povrsine 43 m2 (po ugovoru o otkupu 41 m2 + 6 m2 lodje, sa pripadajucim zidanim podrumom...

Cena

119 900 € 2 447 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

Prodajemo jednosoban stan, Beograd Na Vodi, 27m²

24.07.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je izuzetno atraktivan studio apartman koji se nalazi u prestiznoj zgradi BW Simfonija u sklopu projekta Beograd na vodi. Stan se prodaje pot...

Cena

195 000 € 7 222 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Prodajemo trosoban stan, Risan-Crna Gora, 65m²

20.08.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Srbija

Na prodaju je trosoban stan na prvom spratu u Risnu, sa prelepim pogledom na more i jedinstvenom pozicijom u srcu Bokokotorskog zaliva. Stan je uknjiz...

Cena

292 500 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²