AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo četvorosoban stan, Neimar, 149m²

30.09.2024 | Prodaja | Četvorosoban stan

Neimar, Beograd, Srbija

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici, gde i...

Cena

1 000 000 € 6 711 €/m²

3D tura

Kvadratura

149 m²

Prodajemo petosoban stan, Mirijevo, 102m²

22.09.2024 | Prodaja | Petosoban+ stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

U ponudi petosoban stan u porktovlju koji donosi jedinstvenu kombinaciju umetnickog i boemskog sarma, idealnu za ljubitelje nesvakidasnjeg dizajna. Od...

Cena

215 000 € 2 108 €/m²

3D tura

Kvadratura

102 m²

Prodajemo dvosoban stan, Beograd Na Vodi, 70m²

10.10.2024 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana...

Cena

335 888 € 4 798 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Prodajemo trosoban stan, Beograd Na Vodi, 78m²

09.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog parka...

Cena

358 000 € 4 590 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

Izdajemo četvorosoban stan, Hram Svetog Save, 205m²

31.08.2024 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Izdajemo prelep četvorosoban stan na Vračaru, kod Hrama Svetog Save, u Nebojšinoj ulici. Stan je u potpunosti namešten, a kuhinja i kupatila su opreml...

Cena

2 900 € 14,15 €/m²

3D tura

Kvadratura

205 m²

Prodajemo dvosoban stan, Gornji Grad, 61m²

09.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

Prodajemo izuzetan porodican stan na odlicnoj lokaciji u Zemunu u Prvomajskoj ulici. Zgrada je odmaknuta od ulice, ususkana u zelenilu, okruzena parko...

Cena

177 000 € 2 902 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²