AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo dvosoban stan, Beograd Na Vodi, 54m²

15.01.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog projekta...

Cena

269 888 € 4 998 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Prodajemo trosoban stan, Beograd Na Vodi, 154m²

16.01.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgled...

Cena

910 888 € 5 915 €/m²

3D tura

Kvadratura

154 m²

Prodajemo dvosoban stan, Beograd Na Vodi, 70m²

10.10.2024 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana...

Cena

335 888 € 4 798 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Prodajemo kuću, Veliki Mokri Lug, 150m²

19.01.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Veliki mokri lug, Beograd, Srbija

Na prodaju novija, potpuno namestena kuca, sa velikim dvoristem i zelenilom. Kuca je uknjizena, vlasnistvo 1/1, 125m2 neto, 150m2 bruto ), na potpun...

Cena

365 000 € 2 433 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Prodajemo dvosoban stan, Centar, 72m²

07.07.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

Prodaje se stan u Makedonskoj ulici na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru Beograda, u zgradi koja se nalazi pod kulturnom zastitom. Stan je povrsi...

Cena

169 000 € 2 347 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Izdajemo troiposoban stan, Slavija, 100m²

10.03.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Izdajemo troiposoban stan nadomak Slavije, u ulici Kralja Milutina, u neporednoj blzini brojnih amabasada. Stan je u potpunosti namesten, a kuhinja i...

Cena

900 € 9 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²