AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo četvorosoban stan, Lion, 157m²

14.02.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Lion, Beograd, Srbija

Prodajemo cetvorosoban dupleks sa dva ulaza kod Liona, na jednoj od najprestiznijih lokacija na Zvezdari. Stan je dizajniran sa ciljem da pruzi udoban...

Cena

375 000 € 2 389 €/m²

3D tura

Kvadratura

157 m²

Jednoiposoban stan u Mirijevu

06.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Izdaje se, nov, namešten stan u Mirijevu. Jednoiposoban, 47 m2, četvrti sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhi...

Cena

450 € 9,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Izdajemo Odlican petosoban stan kod Vukovog spomenika

26.12.2025 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Izdajemo reprezentativan salonski stan, petosoban po strukturi, na odlicnoj lokaciji u blizini Vukovog spomenika. Stan se izdaje prazan i idealan je z...

Cena

950 € 7,92 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Izdajemo ekskluzivnu vilu – stadion Crvene zvezde

06.01.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Stadion, Jagodina, Srbija

Predstavljamo luksuznu vilu, u neposrednoj blizini stadiona Crvene zvezde. Ova nesvakidasnja nekretnina, ekstravagantnog gradjevinskog izraza i savre...

Cena

7 000 € 11,04 €/m²

3D tura

Kvadratura

634 m²

Izdajemo unikatan cetvorosoban stan u A Bloku sa garaznim mestom

02.02.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

Izdaje se autentican cetvorosoban stan povrsine 176m, smesten na 7. spratu prestiznog naselja A blok. Stan je jedini na celoj etazi, sto buducim zaku...

Cena

3 000 € 17,05 €/m²

3D tura

Kvadratura

176 m²

Raskosan, renoviran salonski stan na Cvetnom trgu

09.02.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Cvetni trg, Beograd, Srbija

Na prestiznoj lokaciji izmedju crkve sv. Marka i Cvetnog trga smestena je ova izvanredna nekretnina., Autentican salonski stan u najuzem centru grad...

Cena

1 250 000 € 6 944 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²