AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Proizvodna hala, Mladenovac

09.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Mladenovac, Srbija

Hala u Mladenovcu, nalazi se u neposrednoj blizini centra, u okviru industrijskog kompleksa nekadasnjeg jugoslovenskog tekstilnog giganta – Crvena zve...

Cena

145 000 € 580 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

Dvoiposoban stan na Karaburmi

12.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Na drugom spratu stambene zgrade starogradnje na Karaburmi, nalazi se dvoiposoban stan površine 60 m², idealan za sve one koji traže udoban prostor za...

Cena

500 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Mikenska

24.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Bulevar Kr. Aleksandra, Beograd, Srbija

Izdaje se stan u porodicnoj zgradi, od 60m2 u Mikenskoj ulici, sa obezbedjenim parking mestom. Mikenska ulica je deo naselja Mali Mokri Lug, koji se p...

Cena

350 € 5,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

BW Alegra - premium 4.0 stan

07.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten medju z...

Cena

421 888 € 3 980 €/m²

3D tura

Kvadratura

106 m²

Poslovna zgrada, centar

09.02.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Zeleni venac, Beograd, Srbija

Izuzetna poslovna zgrada na izvrsnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Terazija, Zelenog venca, Knez Mihailove ulice, Trga republike, Beograda na vodi i...

Cena

7 500 000 € 2 562 €/m²

3D tura

Kvadratura

2927 m²

Trosoban stan sa prelepim pogledom

27.02.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Gundulićev venac, Beograd, Srbija

U srcu prestonice, na atraktivnoj lokaciji Gundulićev venac, nalazi se dvosoban stan površine 65m²+terasu od 25m², savršeno osmišljen za urbanu životn...

Cena

1 100 € 12,22 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²