AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Vila na Dedinju - izuzetan plac

12.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Dedinje (25. maj), Beograd, Srbija

U ponudi je predratna vila na cenjenoj lokaciji u ulici Teodora Drajzera na Dedinju. Pogled je perfektan i otvoren, plac zauzima povrsinu od 10a sa...

Cena

1 800 000 € 6 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Renoviran četvorosoban stan u bloku 37

31.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 3, Beograd, Srbija

Ovaj prostrani, kvalitetno renoviran stan od 95 uknjiženih kvadrata je idealna prilika za udoban porodični život. Po svojoj strukturi je četvorosoban,...

Cena

325 000 € 3 421 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

Odlican poslovni prostor kod Tasmajdana

06.01.2026 | Prodaja | Komercijalni prostori

Tašmajdan, Beograd, Srbija

Predstavljamo poslovni prostor u blizini Tasmajdana, Central Gardena i Palilulske pijace u kvalitetnoj i cenjenoj gradnji od fasadne cigle iz 70tih go...

Cena

580 000 € 2 802 €/m²

3D tura

Kvadratura

207 m²

Izdavanje dvosoban stan u novogradnji na Vracaru

23.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

Ovaj dvosoban stan površine 50 m², smešten na drugom spratu novogradnje iz 2024. godine, predstavlja savršenu priliku za sve koji žele da uživaju u ud...

Cena

700 € 14 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Novogradnja na Vozdovcu

21.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Na prodaju je savremeni stan površine 83 m², smešten na trećem spratu novogradnje na Autokomandi. Ova nova nekretnina pruža mogućnost za savremen živo...

Cena

253 150 € 3 050 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

Jednosoban stan na Crvenom krstu

06.03.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Jednosoban stan površine 34 m², u mirnom delu Crvenog Krsta na Vračaru, nudi funkcionalan raspored i komforan životni prostor. Stan je opremljen centr...

Cena

500 € 14,71 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²