AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo četvorosoban stan, Dedinje, 175m²

30.05.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Dedinje (25. maj), Beograd, Srbija

Ekskluzivan stan u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Nalazi se u manjo...

Cena

950 000 € 5 429 €/m²

3D tura

Kvadratura

175 m²

Prodajemo dvoiposoban stan, Prvomajska, 58m²

02.10.2023 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo odlican dvoiposoban stan na jednoj od lepsih lokacija u Zemunu. Zgrada je ususkana u mirnoj ulici punoj zelenila sa lepi...

Cena

200 000 € 3 448 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Prodajemo lokal, Terazije, 82m²

19.01.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

Prodajemo uredjen poslovni prostor od 82m2 , smesten u suterenu stambeno - poslovne zgrade na izuzetnoj lokaciji – izmedju Trga republike I Terazija....

Cena

190 000 € 2 317 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

Prodajemo trosoban stan, Beograd Na Vodi, 73m²

26.08.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog projekta...

Cena

303 888 € 4 163 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²

Prodajemo trosoban stan, Novi Beograd, 62m²

30.04.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 11a (Opština NBG), Beograd, Srbija

Nepokretnost se nalazi u novoizgradjenom kompleksu Zepterra na Novom Beogradu, koji je sinonim za visokokvalitetnu gradnju najvisih standarda. Odlicna...

Cena

279 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Izdajemo dvoiposoban stan, Kosancicev Venac, 55m²

31.07.2018 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kosančićev venac, Beograd, Srbija

U prelepom okruzenju najatraktivnijeg kvarta Starog grada nalazi se ovaj pet friendly stan u potkrovlju porodicne vile sa samo tri stana.Stan je kompl...

Cena

1 000 € 18,18 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²