AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdajemo trosoban stan u Novom Dorćolu sa garažnim mestom

25.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Izdajemo prostran, neuseljavan luksuzno opremljen trosoban stan, od 100 kvadrata, smešten na osmom spratu modernog stambenog objekta u Novom Dorćolu....

Cena

2 500 € 25 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

Villa Park Rezidence

18.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Trošarina, Beograd, Srbija

U mirnom delu opštine Voždovac, na Trošarini, nalazi se prostran trosoban stan površine 95 m², savršeno osmišljen za udoban život. Stan se nalazi na 4...

Cena

1 300 € 13,68 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

Trosoban salonski stan u Strahinjica Bana

17.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Na prodaju svetao i funkcionalan stan površine 60m², smešten na 3. spratu od 6, u centralnoj ulici Strahinjića Bana. Stan je potpuno renoviran i sprem...

Cena

319 000 € 5 317 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

kuca sa bazenom u Lisovicu kod Barajeva

08.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

Prodajemo prizemnu kucu izgradjenu na 11 ari placa, koja se sastoji od dva nezavisna stana od po 65m2, ukupne gradjevinske povrsine 153m2, sa 2 bazena...

Cena

235 000 € 1 536 €/m²

3D tura

Kvadratura

153 m²

Dvosoban stan u Borči

18.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Borča I, Beograd, Srbija

Prodaje se dvosoban stan u Borči, Centar 2. 56 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuh...

Cena

90 000 € 1 607 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

Četvorosoban stan na Vračaru

08.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Ova četvorosobna stambena jedinica, smeštena na trećem spratu zgrade starogradnje iz 1992. godine, pruža savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Sa po...

Cena

515 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

103 m²