AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Lux, trosoban stan na Vracaru

22.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Čubura, Beograd, Srbija

Na prodaju je trosoban stan površine 71 m², smešten u mirnoj ulici na Čuburi, na opština Vračar. Ova luksuzna novogradnja, izgrađena 2025. godine, pru...

Cena

375 000 € 5 282 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

Cetvorosoban salonac kod Hotela Bristol

21.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Savski venac, Beograd, Srbija

Na prodaju je prostran četvorosoban stan površine 106m², smešten u atraktivnoj lokaciji kod Hotela Bristol. Ovaj stan se nalazi na drugom spratu bez l...

Cena

410 000 € 3 868 €/m²

3D tura

Kvadratura

106 m²

Funkcionalan 1.5 stan, 33m² (uknj. 28m²) – Zvezdara, Belokrajinska, potkrovlje

06.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Cvetkova pijaca, Beograd, Srbija

Zvezdara – Belokrajinska, 33m² (uknjiženo 28m²),, potkrovlje Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u mirnoj ulici na opštini Zvezdara, u Belokrajinsk...

Cena

120 000 € 4 286 €/m²

3D tura

Kvadratura

28 m²

Poljoprivredno zemljište 235 ari – Grabovac (Dubrava)-Obrenovac

22.04.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Baljevac, Obrenovac, Srbija

Prodajemo poljoprivredno zemljište u Grabovcu (Dubrava), koje se sastoji od tri povezane parcele ukupne površine 23.542 m² (235,42 ara). Plac ima dire...

Cena

29 000 € --- €/m²

3D tura

--- m²

Prodajemo petosoban stan, Beograd Na Vodi, 226m²

01.11.2024 | Prodaja | Petosoban+ stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgled...

Cena

1 534 888 € 6 792 €/m²

3D tura

Kvadratura

226 m²

Prodajemo četvorosoban stan, Beograd Na Vodi, 222m²

06.03.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Riviera je sinonim za kvalitet, luksuz, izgled i savrsenu lokaciju za zivot. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledom, inovanitvnim...

Cena

1 860 000 € 8 378 €/m²

3D tura

Kvadratura

222 m²