AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo trosoban stan, Beograd Na Vodi, 153m²

01.11.2024 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgle...

Cena

935 888 € 6 117 €/m²

3D tura

Kvadratura

153 m²

Prodajemo trosoban stan, Beograd Na Vodi, 153m²

22.02.2023 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledo...

Cena

1 017 888 € 6 653 €/m²

3D tura

Kvadratura

153 m²

Prodajemo dvoiposoban stan, Centar, 77m²

01.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne e...

Cena

265 000 € 3 442 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

Prodajemo četvorosoban stan, Beograd Na Vodi, 167m²

01.11.2024 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najekskluzivnijih stanova u zgradi Kula Beograd - St. Regis. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom src...

Cena

1 628 888 € 9 754 €/m²

3D tura

Kvadratura

167 m²

Prodajemo petosoban stan, Stari Grad, 129m²

25.09.2023 | Prodaja | Petosoban+ stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Centar Beograda, Stari grad, je oduvek bio pozejlna lokacija, kako za zivot tako i za razne poslovne delatnosti. Na nekoliko minuta hoda je zaista sve...

Cena

440 000 € 3 411 €/m²

3D tura

Kvadratura

129 m²

Prodajemo kuću, Vozdovac-Crkva, 600m²

28.08.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Voždovac, Beograd, Srbija

Kvalitetno gradjena visenamenska kuca na placu od 6 ari, pozicionirana tako da se u frontalnom delu ka ulici nalazi prostrani parking prostor za vise...

Cena

1 350 000 € 2 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

600 m²