ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

NBG, Trešnjinog cveta - predivan četvorosoban stan za rentu

22.03.2023 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Srbija

Ovaj prelep četvorosoban stan od 128 m², smešten na 7. spratu, nudi savršen spoj komfora i kvaliteta. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa...

Cena

1 900 € 14,84 €/m²

3D tura

Kvadratura

128 m²

Fantastičan trosoban stan - BW Parkview

22.10.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Na prodaju je stan površine 82 m², smešten na 18. spratu moderno dizajnirane zgrade BW Parkview, u samom srcu prestižnog kompleksa Beograd na vodi. S...

Cena

360 000 € 4 390 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

Novi Beograd (Beograd),Kancelarija,344

14.10.2025 | Izdavanje | Kancelarije

Srbija

  LOKACIJA Zgrada Atrium Belegrade Offices nalaze se u Bulevaru Mihajla Pupina, na nekoliko minuta od Brankovog mosta i centra grada, 15 minuta od B...

Cena

5 676 € 16,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

344 m²

Prostrana garsonjera u zgradi BW Bella

09.07.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo modernu garsonjeru u zgradi BW Bella, površine 39,55 m², smeštena na 6. spratu i orijentisana ka Bulevaru Vudroa Vilsona...

Cena

265 000 € 6 700 €/m²

3D tura

Kvadratura

39.55 m²

Jednoiposoban stan na donjem Dorćolu

26.06.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Udoban, moderno opremljen jednoiposoban stan lociran na donjem Dorćolu na jednom od najlepših delova Beograda, a u neposrednoj blizini Novog Dorćola,...

Cena

800 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

BW Aurora - dvosoban stan sa pogledom na reku

04.02.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Prodaje se izuzetno pozicioniran stan sa jednom spavaćom sobom, smešten na 16. spratu uknjižene zgrade Aurora u kompleksu Beograd na vodi. Stan površ...

Cena

300 000 € 5 660 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²