ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

Spektakularan trosoban stan u Kuli Beograd

23.01.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Uživajte u luksuznom životu u ovom ekskluzivnom trosobnom stanu koji se nalazi na 26. spratu najprestižnije zgrade, BW Kula Beograd. Ovaj zadivljujući...

Cena

817 888 € 9 401 €/m²

3D tura

Kvadratura

87 m²

BW Libera - trosoban stan za pp sa pogledom na park

17.05.2024 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je odlican trosoban stan u Beogradu na vodi u zgradi Libera. Ovaj polu-namešten stan na četvrtom spratu, prostire se na 80,33 m2, idealan je...

Cena

1 400 € 17,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

80.33 m²

Trostrano orijentisan stan sa pogledom na reku - BW Residences

25.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Na prodaju je trostrano orijentisan luksuzan stan u zgradi BW Residences, sa direktnim pogledom na reku. Stan se nalazi na 5. spratu, ima 138 m² i ras...

Cena

1 150 000 € 8 329 €/m²

3D tura

Kvadratura

138.08 m²

Savski Venac (Beograd),Stan u novogradnji,218

10.07.2023 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Savski venac, Beograd, Srbija

Dobrodošli u ovu prekrasnu nekretninu sa četiri spavaće sobe i četiri kupatila, koja odiše elegancijom. Smešten na poželjnoj lokaciji, ovaj dom nudi...

Cena

3 500 € 16,06 €/m²

3D tura

Kvadratura

218 m²

Luksuzan stan sa dve spavaće sobe-BW Hudson

02.07.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Na prodaju je izuzetno komforan stan sa dve spavaće sobe, površine 95,74 m², smešten na 9. spratu moderne zgrade BW Hudson, u okviru kompleksa Beograd...

Cena

518 888 € 5 420 €/m²

3D tura

Kvadratura

95.74 m²

Dvosoban stan sa pogledom na unutrašnje dvorište - BW Bristol Residences

31.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U samom srcu prestižnog kompleksa BW Bristol Residences, na četvrtom spratu, nalazi se elegantan dvosoban stan površine 70.53 m². Sa pogledom na mirno...

Cena

426 888 € 6 053 €/m²

3D tura

Kvadratura

70.53 m²