ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

Dvosoban stan - BW Bristol Residences

31.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Na ekskluzivnoj lokaciji u BW Bristol Residences, nudimo vam luksuzan dvosoban stan od 74.16 m², smešten na 6. spratu. Stan je pažljivo projektovan za...

Cena

457 888 € 6 174 €/m²

3D tura

Kvadratura

74.16 m²

Moderan trosoban stan kod Tasmajdana

12.03.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Tašmajdan, Beograd, Srbija

Udoban, dvostrano orjentisan i moderno opremljen stan lociran na jednom od najlepših delova Beograda, u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka, površ...

Cena

1 350 € 20,15 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

Komforan dupleks - BW Maestra

31.03.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je impresivan petosoban stan od 205m² u prestižnoj zgradi BW Maestra, savršen za one koji traže prostran i luksuzan dom u srcu Beograda na vo...

Cena

865 888 € 4 231 €/m²

3D tura

Kvadratura

204.65 m²

Duh Pariza na obali reke

16.12.2024 | Izdavanje | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Raskošan, potpuno jedinstven salonski stan lociran u samom centru grada, pored Savskog setališta. Ovaj autentičan stan, sa visinom plafona od 4m koji...

Cena

1 500 € 10,79 €/m²

3D tura

Kvadratura

139 m²

Sun city-moderan trosoban stan

10.12.2024 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 11a (Opština NBG), Beograd, Srbija

Luksuzno i ugodno opremljen stan u izvanrednom kompleksu Sun City na Novom Beogradu. Stan se sastoji od dnevnog boravka iz koga se izlazi na prostranu...

Cena

1 500 € 21,06 €/m²

3D tura

Kvadratura

71.23 m²

Trosoban stan - BW Iskra - bez provizije

09.12.2024 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan stan u zgradi BW Iskra, koja je deo novog dela Beograda na vodi, nazvanog Teslin kvart. Stan se prostire na...

Cena

322 888 € 4 206 €/m²

3D tura

Kvadratura

76.77 m²