ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

Beograd na dlanu - BW St. Regis - Dvosoban stan

03.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U srcu Beograda na vodi, na jednoj od najprestižnijih i najprepoznatljivijih adresa u gradu – u Kuli Beograd (BW St. Regis) – dostupna je jedinstvena...

Cena

510 000 € 8 273 €/m²

3D tura

Kvadratura

61.65 m²

Direktan pogled na reku - BW Vista

26.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Ekskluzivan stan naprodaju u Beogradu na vodi, u zgradi BW Vista. Stan se nalazi na 11. spratu, i ima odličan pogled na reku Savu… Sastoji se od otvo...

Cena

510 000 € 4 554 €/m²

3D tura

Kvadratura

112 m²

BW Simfonija - četvorosoban stan sa pogledom na reku

10.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Predstavljamo vam ekskluzivan četvorosoban stan sa pogledom na reku zgradi Simfonija, u Beogradu na vodi. Nalazi se na 12. spratu i prostire se na 12...

Cena

610 000 € 4 930 €/m²

3D tura

Kvadratura

123.74 m²

NBG, Savograd - poslovni prostor u blizini Hyatt-a

23.01.2026 | Izdavanje | Stan na dan

Novi Beograd Blok 21 (10. Gimnazija), Beograd, Srbija

Izdaje se odličan poslovni prostor površine 198 m², smešten na 1. spratu stambeno-poslovnog kompleksa Savograd, na Novom Beogradu, u neposrednoj blizi...

Cena

2 700 € 13,64 €/m²

3D tura

Kvadratura

198 m²

Vojvode Stepe - četvorosoban stan idealan za porodicu

13.10.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Na prodaju luksuzan i izuzetno funkcionalan četvorosoban stan od 145 m² (uknjižena kvadratura 137,63m2), smešten na odličnoj lokaciji, na svega minut...

Cena

429 000 € 3 117 €/m²

3D tura

Kvadratura

137.63 m²

Novi Beograd (Beograd),Kancelarija,598

14.10.2025 | Izdavanje | Kancelarije

Srbija

  LOKACIJA Zgrada Atrium Belegrade Offices nalaze se u Bulevaru Mihajla Pupina, na nekoliko minuta od Brankovog mosta i centra grada, 15 minuta od B...

Cena

9 867 € 16,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

598 m²