ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

Istorija na Andrićevom vencu

30.06.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Nobel House Residences predstavlja vanvremensko zdanje kao i raskošan koncept življenja. Sam ulaz u predvorije zgrade ostavlja vrlo intenzivan utisak...

Cena

4 050 € 24,98 €/m²

3D tura

Kvadratura

162.13 m²

Glamurozan penthaus u zgradi BW Magnolia

08.12.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U samom srcu Beograda na vodi, u ekskluzivnoj zgradi BW Magnolia, prodaje se jedinstven penthaus za one koji traže prostor, stil i privatnost na najvi...

Cena

950 000 € 4 897 €/m²

3D tura

Kvadratura

194 m²

Novi Beograd (Beograd),Kancelarija,340

14.10.2025 | Izdavanje | Kancelarije

Srbija

  LOKACIJA Zgrada Atrium Belegrade Offices nalaze se u Bulevaru Mihajla Pupina, na nekoliko minuta od Brankovog mosta i centra grada, 15 minuta od B...

Cena

5 610 € 16,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

340 m²

Dvosoban stan sa pogledom na reku i Ušće - BW Lena

26.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Stan u prestižnoj zgradi BW Lena, delu luksuznog kompleksa Beograd na vodi, pruža savršen spoj modernog stanovanja, funkcionalnog rasporeda i jedinstv...

Cena

390 888 € 6 164 €/m²

3D tura

Kvadratura

63.41 m²

Novi Beograd (Beograd),Kancelarija,264

14.10.2025 | Izdavanje | Kancelarije

Srbija

Cena

4 356 € 16,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

264 m²

Vračar - prazan ili namešten četvorosoban stan

15.09.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Srbija

U ponudi je odličan četvorosoban stan u srcu Vračara, u ulici Koče Kapetana. Stan može biti opremljen nameštajem ili ostati poluopremljen po istoj cen...

Cena

1 800 € 19,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

91 m²