ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

BW Nota - dvosoban stan sa pogledom na reku

04.02.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Nota će se nalaziti na izvanrednoj lokaciji, u blizini tržnog centra Galerije, kulturno-inovativnog centra " Ložionica" i natkrivene pijace. Zgrada...

Cena

300 000 € 5 392 €/m²

3D tura

Kvadratura

55.64 m²

Komforan trosoban stan - BW Victoria - bez provizije

28.01.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Victoria je nova ekskluzivna zgrada na samoj obali reke sa direktnim pristupom Sava Promenadi, kao i različitim kulturnim i rekreativnim sadržajima...

Cena

667 888 € 5 660 €/m²

3D tura

Kvadratura

118 m²

Dizajnerski dragulj u zgradi BW Terraces

20.11.2024 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Ovaj prelep stan smešten je na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu, u kompleksu Beograd na vodi, unutar zgrade Terraces. Zgrada se nalazi s...

Cena

1 310 000 € 9 493 €/m²

3D tura

Kvadratura

138 m²

Studio u zgradi BW Alegra - bez provizije

28.11.2024 | Prodaja | Jednosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Stan se nalazi na prvom spratu, i po strukturi je studio stan i prostire se na 34.35m2. Orijentacija stana je takva da pruža pogled na divno unutrašn...

Cena

189 888 € 5 512 €/m²

3D tura

Kvadratura

34.45 m²

Novi Beograd (Beograd),Kancelarija,65.3

03.06.2024 | Izdavanje | Kancelarije

Novi Beograd Blok 30 (B92), Beograd, Srbija

LOKACIJA Atrium Belgrade Offices se nalazi na Bulevaru Mihajla Pupina, na samo nekoliko minuta od Brankovog mosta i centra grada, te 15 minuta vožnje...

Cena

1 072 € 16,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

65.3 m²

NBG, Park apartmani - četvorosoban stan za rentu

07.08.2023 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Srbija

U ponudi je četvorosoban stan površine 150 m², koji se nalazi na 4. spratu kompleksa Park Apartmani, na Novom Beogradu. Ovaj prostran i svetao dom odi...

Cena

3 000 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²