BENEFIT NEKRETNINE

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1270
Poslovni telefon: 011/6168692
Mobilni telefon: 066/151532, 063/648854

Samo sa 3D turom

Vračar, garažno mesto 15 m² – puzzle sistem

11.05.2026 | Prodaja | Ostali tipovi prostora

Južni bulevar, Beograd, Srbija

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po puzzle sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja pra...

Cena

25 000 € 1 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

15 m²

Zvezdara, Gradska bolnica, 2.0

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Gradska bolnica, Beograd, Srbija

U mirnom delu Zvezdare, u blizini Cvetkove pijace i Gradske bolnice, u ulici Preševska izdaje se kompletno namešten dvosoban stan. Stan je površine 40...

Cena

400 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Komforan 2.0 stan u Vojvode Stepe

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kumodraž II, Beograd, Srbija

Izdaje se komforan dvosoban stan na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi od ukupno 10 spratova i prostire se na 66 m²...

Cena

600 € 9,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

Zvezdara, Bulevar, 2.0, odličan

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Na Zvezdari, u ulici Branka Krsmanovića, u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i na pešačkoj udaljenosti od Crvenog krsta, izdaje se odliča...

Cena

550 € 11 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Lekino brdo – stan 86m2 sa baštom 20m²

06.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Ukoliko tražite stan koji kombinuje komfor, mir i osećaj kuće – ova nekretnina je pravi izbor. Na Lekinom brdu, u Tikveškoj ulici, prodaje se izuzet...

Cena

250 000 € 2 907 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Jedinstven objekat na vrhunskoj lokaciji

05.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Izdaje se zaseban objekat bruto površine 330 m² na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u ulici Džona Kenedija, u neposrednoj bliz...

Cena

4 300 € 15,64 €/m²

3D tura

Kvadratura

275 m²