BENEFIT NEKRETNINE

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1270
Poslovni telefon: 011/6168692
Mobilni telefon: 066/151532, 063/648854

Samo sa 3D turom

Fantastičan 5.0 stan sa garažom, Autokomanda

04.05.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Izdaje se luksuzan, kompletno opremljen petosoban stan na odličnoj lokaciji u Borisavljevićevoj ulici, u blizini Autokomande. Stan površine 112 m² sas...

Cena

1 250 € 11,16 €/m²

3D tura

Kvadratura

112 m²

Vračar - ekskluzivan 4.0 stan, 127m2, bez provizije

04.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

U ponudi je ekskluzivan stan u premium novogradnji na Vračaru, u Južnom bulevaru, projektovan po najvišim standardima savremenog stanovanja. Ova luksu...

Cena

538 000 € 4 236 €/m²

3D tura

Kvadratura

127 m²

Penthaus na Vračaru – 130 m², 4.0, bez provizije

04.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

U ponudi je ekskluzivan penthaus na Vračaru, u Južnom bulevaru, smešten u novogradnji visokog kvaliteta koja ispunjava najviše standarde savremenog st...

Cena

560 000 € 4 308 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Zemun, Batajnica, hala 260m2, novo

30.04.2026 | Izdavanje | Proizvodni objekti

Batajnica, Beograd, Srbija

U Zemunskom naselju Batajnica, u ulici Stevana Dubajića, izdaje se novosagrađena hala. Hala je površine 260m2. Dimenzije hale su 10 x 26m, sa visinom...

Cena

1 050 € 4,04 €/m²

3D tura

Kvadratura

260 m²

Vračar - ekskluzivan 3.0 stan 105m², bez provizije

30.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

U ponudi je ekskluzivan trosoban stan površine 105m², smešten u modernoj novogradnji visokog kvaliteta, na jednoj od najprestižnijih lokacija na Vrača...

Cena

456 000 € 4 352 €/m²

3D tura

Kvadratura

104.77 m²

Stan u Kraljevačkoj ulici, 118m2, dupleks, parking

29.04.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Braće Jerković, Beograd, Srbija

Predstavljamo vam dvostrano orijentisan dupleks površine 118m², smešten na petom spratu uredne i dobro održavane zgrade sa interfonom u Kraljevačkoj u...

Cena

279 000 € 2 364 €/m²

3D tura

Kvadratura

118 m²