U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Palilula, Borča, Kosovopoljska, 4.0, 362m2, 330000EUR

13.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Borča III, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 131667. Na prodaju nova kuća u Borči, ukupne površine 362m², odlične strukture i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je idealna k...

Cena

330 000 € 912 €/m²

3D tura

Kvadratura

362 m²

Palilula, Borča, Popova bara nova 2., 8.0, 225m2, 519000EUR

03.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Borča III, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 129672, 5a. Prodaje se stambeni objekat sa dva potpuno zasebna ulaza, na placu od 5 ari. Nekretnina se sastoji od dve kuće koje omoguća...

Cena

519 000 € 2 307 €/m²

3D tura

Kvadratura

225 m²

Palilula, Borča, Mihaila Šolohova, 5.0, 200m2, 300000EUR

18.03.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Borča III, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjižen stan vrhunskog kvaliteta gradnj...

Cena

300 000 € 1 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Palilula, Borča, Dušana Uroševića, 6.0, 160m2, 200000EUR

13.04.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Borča III, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 131328, 5a, spratna, terasa, podrum. Kod crkve Svete Petke, u blizini se nalazi više prodavnica, marketa, vrtića, igraonica kao i osnov...

Cena

200 000 € 1 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

Palilula, Borča, Bizertska, 2.0, 47m2, 89000EUR

24.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Borča III, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 126669, PR/III, klima, terasa, novogradnja, parking. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji u Bizertskoj ulici, svega 200 m od Zrenjanin...

Cena

89 000 € 1 894 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Palilula, Borča, 29. novembra, 4.0, 86m2, 215000EUR

26.01.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Borča III, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 127436, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta. Fenomenalan stan u ma...

Cena

215 000 € 2 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²