BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom
TOP

Voždovac, Dušanovac, Danijelova, 3.0, 75m2, 250000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan tros...

Cena

250 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

TOP

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 1.5, 33m2, 800EUR

22.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 130648, III/V, klima, telefon, terasa, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan jednoiposoban salons...

Cena

800 € 24,24 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 4.0, 95m2, 325000EUR

08.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 37, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 130672, XII/XV, lift, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%...

Cena

325 000 € 3 421 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

TOP

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 63m2, 85500EUR

10.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog rest...

Cena

85 500 € 1 357 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

TOP

Voždovac, Braće Jerković, Zaplanjska, 1.5, 36m2, 135000EUR

09.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po struktu...

Cena

135 000 € 3 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²

TOP

Stari grad, Atelje 212, Svetogorska, 4.5, 104m2, 380000EUR

07.10.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 115116, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, stambena zgrada. Pro...

Cena

380 000 € 3 654 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²