U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Surčin, Progar, , 4.0, 200m2, 350000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 76167, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Ima 18,5a uknjiženin i na placu montažni objekti. Više informacija na: www.beocitynek...

Cena

350 000 € 1 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Voždovac, Ripanj, Drenjak, 177a, 91000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 65973, uknjižen. Plac se nalazi u Staroj Lipovici,Drenjak. Plac je u građevinskoj zoni. Oko 150 metara od asfaltnog puta ,isto toliko...

Cena

91 000 € 514 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

177 ar

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 240m2, 2000EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 86438, II/III, terasa, luks renoviran, garaza, stambena zgrada. U ponudi je stan dupleks tipa na jednoj od najatraktivnijih gradskih lo...

Cena

2 000 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

240 m²

Savski venac, Beograd na vodi, BW Residences, 2.0, 63m2, 504000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 84900, II/, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Kompletno opremljen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska prov...

Cena

504 000 € 8 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 2.0, 45m2, 98000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medaković II, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 85812, IV/IV, dupleks, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 •...

Cena

98 000 € 2 178 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Grocka, Vrčin, 17.januara, 1.5, 56m2, 1200EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 86156, PR/PR, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, kancelarija. Plac 22 ara, 100m puta 22m. Idealan za parking za kamion...

Cena

1 200 € 21,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²