U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Vranje, Vladičin Han, , 1.0, 6483m2, 7500EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Vranje, Srbija

Agencijski ID: 88362, poslovna zgrada. На Пан-европском Коридору 10. 320км јужно од Београда 153км западно од Софије 318км од северно Солуна Објекти с...

Cena

7 500 € 1,16 €/m²

3D tura

Kvadratura

6483 m²

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 240m2, 2000EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 86438, II/III, terasa, luks renoviran, garaza, stambena zgrada. U ponudi je stan dupleks tipa na jednoj od najatraktivnijih gradskih lo...

Cena

2 000 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

240 m²

Zvezdara, Đeram pijaca, Dimitrija Tucovića, 1.0, 30m2, 120000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 89201, PR/VI, video nadzor, izlog, uknjižen, renoviran, garaža(2), lokal. Poslovni prostor se prodaje sa dva parking mesta u garazi. Vi...

Cena

120 000 € 4 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Vračar, Crveni krst, , 3.0, 72m2, 1300EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 93304, IV/V, klima, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan na odlič...

Cena

1 300 € 18,06 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 6.0, 207m2, 2500EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 91448, V/V, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, garaza, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je fantastičan penthouse st...

Cena

2 500 € 12,08 €/m²

3D tura

Kvadratura

207 m²

Palilula, Karaburma, Patrisa Lumumbe, 4.0, 175m2, 400000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 72919, IV/IV, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Prodaje se jedinstven lux stan u jednom nivou na Karaburmi....

Cena

400 000 € 2 286 €/m²

3D tura

Kvadratura

175 m²