U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska, 2.5, 74m2, 223000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 91651, PR/, video nadzor, klima, lift, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja. Lokal moze biti za razlicite namene, salon lepote, ordina...

Cena

223 000 € 3 014 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

Novi Sad, Telep, Sime Matavulja, 3.0, 83m2, 206000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 93856, II/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agenci...

Cena

206 000 € 2 482 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

Fruška Gora, Fruška gora, , 4.5, 172m2, 265100EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Agencijski ID: 94553, 10a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa(2), uknjižen, ulaz mermerni, novogradnja,...

Cena

265 100 € 1 541 €/m²

3D tura

Kvadratura

172 m²

Stari grad, Centar, Kraljevića Marka, 2.5, 54m2, 300000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 46424, II/V, klima, telefon, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Stan se nalazi u zgradi pod zaštitom države. Gradnja je kvalite...

Cena

300 000 € 5 556 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 99m2, 2000EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 95466, I/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se lu...

Cena

2 000 € 20,20 €/m²

3D tura

Kvadratura

99 m²

Obrenovac, Mala Moštanica, Preki lug, 26a, 31200EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 91670, struja, uknjižen, deljiv. pogodno za igradnju kuce ili u druge namene (parking,servis,....) Izvadjena informacija o lokaciji U...

Cena

31 200 € 1 200 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

26 ar