U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Podbara, Marka Miljanova , 4.0, 95m2, 251500EUR

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Podbara, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 97701, II/V, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum. Odlican, komforan, cetvorosoban stan, na veoma atraktivnoj lokaciji. Dvostrano o...

Cena

251 500 € 2 647 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

Niš, Crveni Krst, Anete Andrejević, 2.0, 52m2, 190540EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Niš, Srbija

Agencijski ID: 96968, PR/VPR, video nadzor, izlog, klima, telefon, uknjižen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, parking. U ponudi poslovni pros...

Cena

190 540 € 3 664 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Herceg Novi, Kamenari, , 3.5, 130m2, 220000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Herceg Novi, Crna Gora

Agencijski ID: 99013, II/, dupleks, terasa, uknjižen, parking. Kompletno opremljen stan u rezidencijalnom kompleksu, sa privatnim parkingom, bazenom i...

Cena

220 000 € 1 692 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Novi Sad, Nova Detelinara, , 5.0, 145m2, 260000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Detelinara nova, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 98546, V/V, dupleks, lift, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Stan u dva nivoa, 5. sprat 100 metara kvadratnih, a u drugom niv...

Cena

260 000 € 1 793 €/m²

3D tura

Kvadratura

145 m²

Zemun, Kej, Kej oslobođenja, 1.0, 561m2, 3000000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Zemun (Kej), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 99571, uknjižen. Na odlicnoj lokaciji na samoj obali Zemunskog keja se prodaje kompletno opremljen restoran sa namestajem i opremljenom...

Cena

3 000 000 € 5 348 €/m²

3D tura

Kvadratura

561 m²

Barajevo, Guncati, Slobodana Penezića Krcuna, 60a, 52000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 98829, uknjižen, njiva. Placevi se nalaze na 2km od ulaska u Guncate sa Ibarske magistrale. Prva 2 placa su pod manjim nagibom posle je...

Cena

52 000 € 867 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

60 ar