U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Stari grad, Knez Mihailova, Ivan Begova, 2.0, 50m2, 900EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 99138, PR/IV, klima, terasa, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefon...

Cena

900 € 18 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Budva, Jaz, Krimovica, 10.0, 250m2, 450000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Budva, Crna Gora

Agencijski ID: 99297, bazen, terasa, uknjižen, luks renoviran, parking. 250kv dvorosta oko objekta, 6 apartmana, svaki apartman ima svoje parking mest...

Cena

450 000 € 1 800 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

Novi Beograd, Tošin bunar, , 1.0, 503m2, 9557EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Tošin bunar, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 99396, IV/VII, video nadzor, klima, lift, telefon, novogradnja, parking, poslovna zgrada. Neto cena 15€/m2 +4€ troškovi. Više informaci...

Cena

9 557 € 19 €/m²

3D tura

Kvadratura

503 m²

Čukarica, Makiš, Bore Stankovića , 63a, 396400EUR

09.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Žarkovo, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 99539, uknjižen, deljiv. Dobar izlaz na put,trenutna idustriska zona,za vise informacija pozvati. Više informacija na: www.beocitynekre...

Cena

396 400 € 6 292 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

63 ar

Novi Beograd, Tošin bunar, , 1.0, 442m2, 8398EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Tošin bunar, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 99397, video nadzor, klima, lift, novogradnja, parking, poslovna zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provi...

Cena

8 398 € 19 €/m²

3D tura

Kvadratura

442 m²

Barajevo, Glumčevo brdo, Glumcevo brdo , 105a, 351000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Glumčevo brdo, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 100930, struja, uknjižen, deljiv, njiva. Глумчево брдо је у 18. веку посетио један глумац из првог српског позоришта "Јоаким Вујић" из...

Cena

351 000 € 3 343 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

105 ar