U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Kej, , 2.5, 70m2, 250000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 100705, IV/XVIII, lift, terasa, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210...

Cena

250 000 € 3 571 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Rakovica, Resnik, Darinke Borovic, 11a, 110000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Rakovica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 101173, plac. Uknjižen plac na Sunčanom bregu. Prelep, izlazi na dve ulice. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska pr...

Cena

110 000 € 10 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

11 ar

Zemun, Centar, Avijaticarski trg , 1.0, 50m2, 158000EUR

10.01.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 101307, I/II, terasa, uknjižen, renoviran. Na odlicnoj lokaciji u centru Zemuna se prodaje jednosoban stan, adaptibilan u jednoiposoban...

Cena

158 000 € 3 160 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

*PRODAJE SE ODLIČAN DUPLEX U CENTRU*

13.02.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Centar, Novi Sad, Srbija

<p>Prodaje se FANTASTICAN DUPLEX 119 m2 u CENTRU, ul Jovana Subotica. Uknjizen, bez tereta i hipoteke. Cetvoroiposoban. Terasa i 2 kupatila. NOV NAMES...

Cena

200 000 € 1 681 €/m²

3D tura

Kvadratura

119 m²

Zvezdara, Cvetanova ćuprija, Jovana Belića, 5.0, 360m2, 2500EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Porodična kuća

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 45340, 2a, spratna, struja, klima, terasa, podrum, pogodan za pp, cela. Izdaje se 6.0 kuća od 360 m2 sa 3 terase od po 15 m2, na placu...

Cena

2 500 € 6,94 €/m²

3D tura

Kvadratura

360 m²

Vračar, Cvetni trg, Mišarska, 3.0, 83m2, 1100EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 41133, I/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Kompletno renoviran, i luksuznije opremljen stan- salonac, na odlicnoj l...

Cena

1 100 € 13,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²