U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Beograd, Blok 63, Gandijeva, 3.5, 91m2, 700EUR

09.12.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 63, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni bo...

Cena

700 € 7,69 €/m²

3D tura

Kvadratura

91 m²

Savski venac, Centar, Kraljice Natalije, 30.0, 1373m2, 11000EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Centar (uži), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 57416, poslovna zgrada. Poslovna zgrada u ul. Kraljice Natalije (bivša Narodnog fronta), površine 1.373m2, sa izlazom na ulicu izlogom...

Cena

11 000 € 8,01 €/m²

3D tura

Kvadratura

1373 m²

Zemun, Batajnica, , 12.0, 850m2, 439000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Batajnica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 53560, 7.3a, spratna, ii, uknjižen, nov, u izgradnji, dvorište/bašta, vila. Vila je u sivoj fazi - ostali su završni unutrašnji radovi....

Cena

439 000 € 516 €/m²

3D tura

Kvadratura

850 m²

Novi Sad, Centar, , 12.0, 600m2, 5000EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 49206, I/IV, lift, terasa(3), luks renoviran, fasada nova, kancelarija. Samostalni objekat u centru grada, upravo kompletno renoviran,...

Cena

5 000 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

600 m²

Topola, Natalinci, , 16a, 120000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Topola, Srbija

Agencijski ID: 44817, uknjižen, plac. Plac 16,14a, udaljen 50m od glavne ulice. Ravno dvorište na kojem se nalaze dve kuće. Prva kuća je novije gradn...

Cena

120 000 € 7 500 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

16 ar

Čukarica, Makiš, Vodovodska, 30a, 450000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Žarkovo, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 50069, struja, kanalizacija, uknjižen, deljiv, plac. Plac se nalazi na samom putu u Vodovodskoj ulici. Blizina carine je 150m,kao i aut...

Cena

450 000 € 15 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

30 ar