U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 3.0, 101m2, 280000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 77915, V/VI, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, novogradnja, ostava. Stan je orijentisan dvostrano - dvorište i ulica (spavaće sobe k...

Cena

280 000 € 2 772 €/m²

3D tura

Kvadratura

101 m²

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bekerelova , 2.0, 735m2, 680000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 69687, PR/I, uknjižen, novogradnja, parking, hala. *** Proizvodno magacinski prostor u dva nivoa, svaki po 370m2. Donji nivo je proizvo...

Cena

680 000 € 925 €/m²

3D tura

Kvadratura

735 m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Branimira Ćosića, 2.0, 54m2, 450EUR

30.11.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 73892, IV/, lift, terasa. Od 1. decembra se izdaje uredan, lep, kompletno i moderno namešten dvosoban stan sa dobrim grejanjem i lepim...

Cena

450 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Bulevar Nikole Tesle , 1.0, 128m2, 290000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 74551, I/I, video nadzor, terasa, nov luks. Plovni objekat gabariti 16x8 motori 2 z Honda 60hp. Autopilot, simrad sistem, filter vode,p...

Cena

290 000 € 2 266 €/m²

3D tura

Kvadratura

128 m²

Novi Sad, Sajam, Majevička, 2.0, 45m2, 400EUR

29.12.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Sajam, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 75041, III/, klima, terasa, parking. Izdaje se stan, 45m2, u blizini sajma. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Uselj...

Cena

400 € 8,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Novi Sad, Podbara, Sterijina, 2.0, 56m2, 400EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Podbara, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 77426, II/III, klima, francuski balkon, terasa, novogradnja. Izdaje se stan u centru, 56m2, u blizini centra. Useljiv odmah. Depozit u...

Cena

400 € 7,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²