U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Tivat, Centar, Mažina, 4.5, 116m2, 230000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Tivat, Crna Gora

Agencijski ID: 77484, VPR/, terasa, parking. Stan površine 116m2 se nalazi na visokom prizemlju . U sklopu stana su terase oko 30 m2 koje ne ulaze u o...

Cena

230 000 € 1 983 €/m²

3D tura

Kvadratura

116 m²

Novi Sad, Petrovaradin, , 2.0, 187m2, 407000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 76760, lokal. Cena 2200e po m² plus pdv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210...

Cena

407 000 € 2 176 €/m²

3D tura

Kvadratura

187 m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabran nova 1., 6.0, 500m2, 750000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 88413, VPR/I, video nadzor, terasa, uknjižen, nov, zidani, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ugostiteljski objekat. Nudimo Vam u Ob...

Cena

750 000 € 1 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

500 m²

Rakovica, Miljakovac, Alana Tjuringa, 5.5, 500m2, 999000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Miljakovac I, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 88776, 6a, spratna, 1, struja, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, podrum, može zamena(), deljiv, ce...

Cena

999 000 € 1 998 €/m²

3D tura

Kvadratura

500 m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše, 3.5, 87m2, 174000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Detelinara nova, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjižen, pogled na Frušku Goru, send...

Cena

174 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

87 m²

Čukarica, Sremčica, Jeliciceva, 8.0, 260m2, 250000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Sremčica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 90351, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, pa...

Cena

250 000 € 962 €/m²

3D tura

Kvadratura

260 m²