U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Savski venac, Dedinje, Rajka Mitića, 8.0, 300m2, 2500000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 90665, 17a, spratna, pr+l+pk, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava. Prodaje se kuca na eks...

Cena

2 500 000 € 8 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 57m2, 450EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 91332, II/. Izdaje se stan, 57m2, na Bulevaru Oslobođenja. Dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Useljiv od 01...

Cena

450 € 7,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Novi Sad, Adice, , 1.0, 145m2, 1450EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Adice, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 88860, PR/, nov luks, garaza, parking, lokal. Izdaje se lokal na uglu Desanke Maksimovic i Sime Milutinovica Sarajlije. Cena je 10€/m2....

Cena

1 450 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

145 m²

Zvezdara, Cvetanova ćuprija, Jovana Belića, 5.0, 360m2, 2500EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Porodična kuća

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 45340, 2a, spratna, struja, klima, terasa, podrum, pogodan za pp, cela. Izdaje se 6.0 kuća od 360 m2 sa 3 terase od po 15 m2, na placu...

Cena

2 500 € 6,94 €/m²

3D tura

Kvadratura

360 m²

Vračar, Cvetni trg, Mišarska, 3.0, 83m2, 1100EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 41133, I/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Kompletno renoviran, i luksuznije opremljen stan- salonac, na odlicnoj l...

Cena

1 100 € 13,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

Novi Beograd, Blok 63, Gandijeva, 3.5, 91m2, 700EUR

09.12.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 63, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni bo...

Cena

700 € 7,69 €/m²

3D tura

Kvadratura

91 m²